Masz 16-20 lat i chcesz wiedzieć więcej o swoich możliwościach?
 
Zgłoś się do udziału w projekcie "ReGeneracja Młodych"!
 
        Dzięki organizowanej w projekcie debacie z udziałem dziennikarzy, konsultantów funduszy europejskich, polityków samorządowych oraz przygotowującym Cię do niej warsztatom (m.in. z autoprezentacji, retoryki, dziennikarstwa, social media) dowiesz się więcej na temat polityk młodzieżowych, działań społecznościowych, możliwości jakie oferują fundusze europejskie, a także jak redagować teksty, tworzyć przekaz medialny, czym są social media, media obywatelskie, jak zachować odpowiednią postawę i prezencję podczas wystąpień.

 

ReGeneracja Młodych

 

 

Jak wziąć udział? 

 

 

Projekt zakończony.

 

 

 

 

 

         Warsztaty w ramach projektu odbędą się w dniach 19-21 września 2015r.w Piszczacu. Podsumowaniem dwudniowych warsztatów będzie debata z udziałem ciekawych osób ze świata mediów i polityki. 
              W programie znajdują się dwudniowe warsztaty interdyscyplinarne z autoprezentacji i komunikacji, medialno - dziennikarskie, retoryki oraz warsztaty przygotowujące panele dyskusyjne debaty. Uczestnicy nabędą umiejętności prowadzenia merytorycznej dyskusji, a także umiejętności argumentowania. Porozmawiamy o zachowaniu bezpieczeństwa w Internecie, oraz o tym na co uważać by zachować swoją prywatność w sieci.
            Ostatniego dnia, zwieńczeniem warsztatów będzie debata z udziałem zaproszonych gości - polityków, dziennikarzy, tych osób które mają wpływ na kształtowanie polityk młodzieżowych. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wypowiedzenia się, poprowadzenia dyskusji – zabrania głosu w sprawach dla Niego ważnych.
        Tematyka debaty będzie obejmowała wpływ nowych technologii na rozwój osobowy i zawodowy młodych ludzi. Rozwiniemy temat możliwości komunikowania w social media. Powiemy jak zmienił się proces komunikowania międzypokoleniowej. Zdefiniujemy potrzeby młodzieży wobec rynku pracy – zweryfikujemy rzeczywistość w jakiej się znajdują.
 
 
Panele dyskusyjne, na które zapraszamy:
 
Panel I – „Generacja Z” – a nowe technologie.  Nowe możliwości komunikacji i rozwoju mediów obywatelskich. 
 
Panel II – „Wpływ nowych technologii na karierę zawodowych młodych. Rynek pracy a zmiany w myśleniu międzypokoleniowym. 
 
 
 
Do zobaczenia!

 

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.